Leasing

Niezależnie od tego, jak dużo pracowników zatrudniasz, czy prowadzisz spółkę czy jednoosobową działalność gospodarczą, nawet na ryczałcie, znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze finansowanie na rynku. Już nasza w tym głowa.

Leasing

Leasing może być świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy, jeśli korzystasz z nowych urządzeń lub pojazdów w swojej działalności, ale nie chcesz wydawać dużej ilości gotówki na starcie.

Dzięki leasingowi możesz mieć dostęp do tych narzędzi od samego początku, czyli od pierwszego dnia działalności Twojej firmy i zacząć nimi zarabiać. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, które chcielibyśmy Ci zaproponować.

Leasing jest stosunkowo łatwy do uzyskania, ponieważ pojazd lub maszyna, które bierzesz w leasing, stanowią zabezpieczenie dla banku. Jeśli poszukujesz rozwiązań, które umożliwią rozwój Twojego biznesu, a jednocześnie nie chcesz tracić płynności finansowej, leasing będzie doskonałym wyborem dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać ofertę leasingową dostosowaną do Twoich potrzeb i sytuacji Twojej firmy.

Na co możesz wziąć leasing?

Przykładowe urządzenia i pojazdy

Maszyny rolnicze

Pojazdy

Urządzenia

Pomagają spełniać marzenia

Świetna grupa doradców, doskonały kontakt, wspaniała obsługa to cechy pracowników firmy Finance Brothers. Dla nich niemożliwe nie istnieje. Pomagają spełniać marzenia. A o to jedno z moich.

Auto klienta w leasingu

~ Ewelina Knapkiewicz

Gotowy żeby rozwinąć swój biznes?

Umów się na bezpłatne spotkanie


Finance-brothers.pl