Damian Prokopowicz

Kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania lub domu za gotówkę to często długotrwały proces, wymagający wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Tego rodzaju kredyt pozwala na sfinansowanie zakupu lub budowę nieruchomości,bez konieczności gromadzenia dużych oszczędności. Elastyczne rozłożenie spłaty kredytu na długi okres czasu, nawet do 35 lat, czyni spłatę zobowiązań finansowych łatwiejszą i bardziej dostępną.

Od 1 lipca 2023 roku weszła w życie rządowa ustawa wprowadzająca program "Bezpieczny Kredyt 2%". Kredyt ten może być udzielony do wysokości 500 tysięcy złotych,a w przypadku gospodarstwa domowego prowadzonego wspólnie przez małżonków lub w przypadku gospodarstwa, w którym znajduje się co najmniej jedno dziecko, do 600 tysięcy złotych.

Program "Bezpieczny Kredyt" jest adresowany do osób w wieku do 45 lat, zarówno singli, małżeństw, jak i par w związkach nieformalnych, które nie posiadały wcześniej żadnego mieszkania ani domu.

Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji Twoich planów i udzielimy porady dotyczącej uzyskania kredytu na zakup wymarzonego domu lub mieszkania.

Umów spotkanie

Gotówka czy Hipoteka?

Jeśli potrzebujesz finansowania na swoje marzenie lub cel, to koniecznie skontaktuj się z nami. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Spełniamy marzenia

Spełniamy marzenia - tak powinno brzmieć główne motto firmy Pana Damiana. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, odpowiedzi na mnóstwo pytań w trakcie całego procesu kredytowego (dziękuję Pani Magdo) oraz profesjonalizmowi udało nam się uzyskać z mężem kredyt hipoteczny. Dla nich nie ma rzeczy nie do zrobienia! Prowadzili nas za rękę do ostatniego etapu. Do każdego klienta podchodzą bardzo indywidualnie. Bez nich by się nie udało. Brawo, mistrzostwo świata w czystej postaci. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i na pewno skorzystamy z Waszych uslug ponownie. Polecam z czystym sumieniem!

~ Justyna Grzeszczuk

Nie czekaj dłużej, zrób pierwszy krok do SWOICH marzeń!

Umów się na bezpłatne spotkanie


Finance-brothers.pl