Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas, napisz, odwiedź nasze social media lub umów się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie!

Wypełnienie formularza oznacza dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez Damiana Prokopowicza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą DAMIAN PROKOPOWICZ ul. Walerego Sławka 15/69, 30-633 Kraków, NIP 9191799963 (administrator danych osobowych) wyłącznie celu odpowiedzi na zawarte w formularzu kontaktowym pytanie lub stosownie do treści zapytania – nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty.

Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora, jakim jest komunikacja z użytkownikiem strony. Twoje dane osobowe nie będą dłużej przetwarzane, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Natomiast po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W związku z powyższym, przysługuje Ci prawo dostępu do danych, a także sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych czy wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapoznałem się z oświadczeniem oraz akceptuję jego treść.

Nie czekaj dłużej, zrób pierwszy krok do SWOICH marzeń!

Umów się na bezpłatne spotkanie


Finance-brothers.pl