Kredyt dla wolnych zawodów

Jesteś przedstawicielem wolnego zawodu? Jesteś lekarzem, pielęgniarką, technikiem dentystycznym, fizjoterapeutą, psychologiem, architektem, księgowym, tłumaczem, adwokatem, notariuszem, radcą prawnym, biegłym rewidentem, agentem ubezpieczeniowym, doradcą podatkowym lub maklerem papierów wartościowych?

Twój zawód opiera się na samozatrudnieniu, dając Ci swobodę w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz możliwość samodzielnego kształtowania swojej kariery zawodowej?

Drogi Kliencie, jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, możesz ubiegać się o preferencyjny kredyt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy sprawdzone i proste rozwiązania. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę kredytową, wystarczy okazać legitymację potwierdzającą wykonywany zawód. Kredyty dla wolnych zawodów są rozwiązaniem, które może pomóc w rozwoju działalności i realizacji zawodowych marzeń.

Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Klient z 'trudną' sytuacją kredytową

W dzisiejszych czasach nie łatwo o kredyt, nawet jeżeli się stosunkowo dobrze zarabia. W rozwiązaniu problemu i pozyskaniu środków zgłosiliśmy się do firmy Finance Brothers. Namiary dostaliśmy od zadowolonej klientki, która prędzej skorzystała z ich usług. Pani Magdalena oraz Pan Damian błyskawicznie zainteresowali się naszym problemem. Dobrali odpowiedni sposób finansowania i po 8 dniach od nawiązania współpracy bank wypłacił nam środki o ktore się ubiegaliśmy.Dziękujemy i polecamy🤩

~ Krzysiek

Gotowy żeby rozwinąć swój biznes?

Umów się na bezpłatne spotkanie


Finance-brothers.pl