Strona główna

DOŚWIADCZENIE &
BEZKOMPROMISOWY PROFESJONALIZM

Mamy wiedzę, jak pozyskać finansowanie i jesteśmy zdeterminowani.
Działamy z zaangażowaniem, oferując kompleksowe wsparcie. Odnosimy sukcesy.

KREDYTY DLA WOLNYCH ZAWODÓW
null

Pomoc w przyznaniu kredytu tylko na oświadczenie. Do 800 tysięcy PLN bez zabezpieczenia lub z nim nawet do 2,2 miliona. Minimum formalności!

KREDYTY FIRMOWE
null

Finansowanie dla dużych i małych firm na uproszczonych zasadach i bardzo dobrych warunkach. Kredyt na dowolny cel bez poręczycieli.

FINANSOWANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
null

Nasi przedstawiciele doradzają w wyborze finansowania instalacji fotowoltaicznych.

KREDYTY hipoteczne
null

Kompleksowe wsparcie dla osób, ubiegających się o kredyt hipoteczny. Najkorzystniejsze, uczciwe warunki, oferty ze sprawdzonych banków.

Leasing
null

Leasing na pojazdy, maszyny rolnicze i budowlane oraz sprzęt i urządzenia. Wsparcie merytoryczne, pomoc przy pokonywaniu przeszkód.

POMOC PRAWNA
null

Profesjonalne porady prawne dla osób, starających się o uzyskanie kredytów i leasingów. Gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług!

KREDYTY GOTÓWKOWE
null

Wyłącznie najlepsze, sumiennie zweryfikowane oferty na rynku, zawsze ściśle dopasowane do kondycji finansowej i możliwości spłat

UBEZPIECZENIA
null

Nasi przedstawiciele skutecznie doradzają w wyborze ubezpieczenia

0
Współprac z bankami, które mają najlepszą ofertę.
0
Klientów zaufało nam wiele osób prywatnych i przedsiębiorców.
0
długich lat doświadczenia w branży przekładają się na naszą efektywność.
0
milionów pozyskaliśmy dla naszych klientów.

O nas

Doświadczenie

Od ponad ośmiu lat zajmujemy się pozyskiwaniem finansowania dla klientów i możemy śmiało przyznać, że naprawdę znamy się na swojej pracy. Czujnie obserwujemy zmieniające się warunki kredytowania, monitorujemy i porównujemy wszelkie parametry. Znamy mocne i słabe strony ofert wielu banków. Działamy tak, by nasi klienci dostali dokładnie to, po co się do nas zwrócili.

Dyspozycyjność

Tak, możecie Państwo na nas liczyć także w kwestii dyspozycyjności. Rozumiemy, że życie generuje sytuacje, które wymagają natychmiastowej reakcji. Kredyt hipoteczny to rzecz jasna dłuższy proces, ale pożyczka gotówkowa bywa sprawą, wymagającą szybkiego, zdecydowanego działania. Kiedy podejmujemy się zlecenia, naszym priorytetem staje się sprawa klienta.

Zaangażowanie

Nasza profesja wymaga nieustannego doskonalenia i uzupełniania wiedzy. Każdy miesiąc i każda sytuacja na rynku przynoszą nowe okoliczności, które przyswajamy i przekazujemy klientom. Oferujemy kredyty, pożyczki, leasingi, a jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Kompleksowo wspieramy w kompletowaniu dokumentów i w każdym aspekcie formalności.

Zorganizowanie

Jesteśmy doceniani za szybkość działania, efektywność, a także za dobrą organizację. To dla nas ważna kwestia, ponieważ mamy świadomość, że od naszej pracy bardzo często zależy przyszłość klientów. A zatem z aptekarską dokładnością weryfikujemy kompletowane dokumenty i pilnujemy bezbłędnego wypełniania formularzy. Takie podejście ma realny wpływ na nasze efekty.

Nasz zespół

Właściciel

Damian Prokopowicz

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Humianistyczno-Ekonomicznej w Zamościu.
Od 8 lat związany jestem z branża finansowo-ubezpieczeniową. W swojej pracy stawiam na zrozumienie potrzeb i wzajemne zaufanie. Obok doskonałej znajomości rynku jest to filar pracy na którym opieram i kreuje swój biznes. Prywatnie pasjonuję się gotowaniem.

798 628 618
damian.prokopowicz@finance-brothers.pl
Specjalista ds. kredytów i leasingu

Magdalena Wieczorek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Rachunkowość i Controlling. Z branżą finansową związana jestem od 5 lat. Podczas pracy w Banku zajmowałam się obsługa klienta biznesowego. Jestem niezwykle pracowita, otwarta, z łatwością nawiązująca kontakty z klientem. W pracy stawiam na profesjonalizm i dbanie o realizacje celów swoich klientów. Jest skuteczna w tym, co robię, co potwierdzają moi liczni klienci i partnerzy biznesowi.

 794 224 413
magdalena.wieczorek@finance-brothers.pl

Opinie

Formularz kontaktowy

  Dane kontaktowe

  Adres:
  Walerego Sławka 15/69
  Numer telefonu:
  +48 798 628 618
  E-mail:
  kontakt@finance-brothers.pl